Fotoksiążka

Foto Książki stanowią ekskluzywną metodę na uwiecznienie wspaniałych zdjęć w różnego rodzaju kompozycjach graficznych i artystycznych. Zdjęcia wykonane na wysokiej jakości papierze fotograficznym KODAK PROFESSIONAL ENDURA w połączeniu z wysokiej jakości okładkami oraz dodatkami powodują, iż Foto Książki stają się doskonałą alternatywą dla tradycyjnych albumów fotograficznych wykonanych techniką druku fotograficznego. Doskonała prezencja sprawia, że Foto Książka sprawdzi się idealnie przy uwiecznieniu podniosłych i szczególnych uroczystości takich jak ślub, chrzest i komunia.

Foto Książki – składają się z bloku rozkładówek na sztywnych kartach oraz okładki, wykonanej w oparciu o wysokiej jakości surowce introligatorskie.

Cennik – ustalany indywidualnie w zależności od wielkości, ilości rozkładówek, rodzaju papieru oraz wykończenia.

 

 

Rozkładówki

Rozkładówki – to miejsce na umieszczenie zdjęć, lub kompozycji fotograficznych i graficznych. Projekt graficzny przedstawiony jest do akceptacji przez zleceniodawcę Foto Książki przed jej wykonaniem. Efekt rozkładówki daje niesamowite możliwości prezentacji zdjęć i efektów wizualnych.

Rozkładówka zbudowana jest z papieru fotograficznego i przekładek. Zastosowanie papieru foto, zapewnia wysokiej jakości odwzorowanie kolorystyczne zdjęć.